0 p. / 0.00 PLN
MENU
PRODUKTY

Płatność

Płatności prosimy regulować na konto bankowe:

PKO BP S.A. o/Bielsko-Biała

nr konta:

41102013900000600201615251

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO nsLedMedia.pl

 

1. Niniejszy regulamin określa zasady zawierania i wykonywania umów sprzedaży przez sklep nsLedMedia.pl należący do firmy NEON-SERVICE SŁAWOMIR ŚCIESZKA  z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul.Cieszyńska 45  zarejestrowanej w ewidencji działalności gospodarczej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej pod numerem: 16640 ; NIP 5470245983:; REGON:070540561.

2. Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez email sklep@nsledmedia.pl  oraz telefonicznie  pod nr +4833 8119416 lub +4833 8123608.

3. Złożenie zamówienia w sklepie nsLedMedia.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

4. Przedmiotem świadczenia usług jest umowa kupna – sprzedaży.

5. Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Klienta oferty kupna towaru i jej przyjęcie przez sklep internetowy za pomocą formularza na stronie sklepu.

6. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto.

7. Cena jest wiążąca obie strony w momencie złożenia zamówienia. Cena nie zawiera kosztów wysyłki. Koszt wysyłki towaru pokrywa Klient.

8. Zamówienia można składać całodobowo.

9. Zamówienia realizowane są w dni robocze. Przesłane w godzinach od 8:00 do 16:00 uważa się za złożone w tym samym dniu. Złożone w innym czasie niż wskazany powyżej uważa się za złożone w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu przesłania zamówienia. Dniem roboczym jest dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

10. Termin realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie. Przy zamówieniach więcej niż jednego towaru obowiązuje najdłuższy termin realizacji. Wysyłkę zamówienia można podzielić ale każdorazowo Klient pokrywa koszty transportu.

11. Formę płatności i wysyłki Klient wybiera według własnego uznania przy składaniu zamówienia.

12. Na wpłatę oczekujemy 10 dni roboczych. Przy braku wpłaty po upływie tego czasu zamówienie jest anulowane.

13. Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączona jest  faktura lub paragon.

14. Przy odbiorze przesyłki Klient jest zobowiązany do sprawdzenia jej stanu, czy koperta i towar nie są uszkodzone. W razie konieczności należy spisać protokół w obecności kuriera lub listonosza i niezwłocznie skontaktować się ze sprzedawcą. Sprawdzenie stanu przesyłki i sporządzenie protokołu odbioru jest podstawą do uznania reklamacji towaru.

15. Odbiór osobisty towaru możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu ze sprzedawcą.

16. Sklep zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyny.

17. Klient może odstąpić od umowy w ciągu 10dni licząc od dnia otrzymania towaru. O zamiarze zwrotu towaru Klient zobowiązany jest poinformować mailowo. Zwracany produkt nie może nosić znamion używania oraz powinien być odesłany w oryginalnym opakowaniu, w nienaruszonym stanie,  fakturą. Koszt zwrotnego przesłania towaru pokrywa Klient. Sklep zwraca Klientowi należność za odesłany towar w ciągu 14dni, licząc od dnia odebrania przesyłki. Koszty przesyłki zwrotnej poniesione przez Klienta nie są zwracane.

18. W przypadku stwierdzenia wad uzasadniających uznanie reklamacji, produkt zostanie naprawiony i odesłany Klientowi na koszt sklepu. W razie stwierdzenia uszkodzeń, za które sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności (uszkodzenia, wynikające z winy Klienta wynikłe w trakcie użytkowania, w szczególności uszkodzenia mechaniczne lub jeśli jest to wynikiem nie zastosowania się do instrukcji, itp.) nsLedMedia skontaktuje się z Klientem i poinformuje o ewentualnej pomocy w tej sprawie.  Roszczenia reklamacyjne rozpatrywane są bezpłatnie. Do reklamowanego towaru należy dołączyć kopię faktury.

19. Informacje handlowe zamieszczone na stronie sklepu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz są zaproszeniem do złożenia oferty kupna towaru.

20. Zabrania się Klientowi umieszczania na stronach sklepu treści o charakterze bezprawnym.

21. Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i zakresie określonym w ustawie z dn. 29.08.1997 „o ochronie danych osobowych” (Dz.U. z 2002r. nr 101 poz.926)

22. Klient akceptując regulamin wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowej oraz na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą.

23. Zdjęcia umieszczone na stronie nsLedMedia. pl są własnością firmy, kopiowanie oraz ich udostępnianie w internecie lub innej formie bez zgody właściciela jest zabronione.

24. Niniejszy regulamin obowiązuje od 01.02.2013r.